Zájezdy Neapol

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená v Neapoli

 

Existuje mnoho důvodů, proč navštívit Kampánii a především Neapol. Ať už město využijete jen jako výchozí bod pro cestu na ostrovy Ischia nebo Capri, projíždíte na jih Itálie nebo jedete přímo do Neapole, objevovat její krásy. Výhoda Neapole skutečně spočívá v tom, že kromě města samotného je zde spousta možností, jak se zabavit, co vidět nebo kde si odpočinout, ať už jde o zmíněné ostrovy, majestátní Vesuv nebo Amalfinské pobřeží.

Vybrané zájezdy Neapol

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

Doprava do Neapole

 

Pokud jste se rozhodli na vlastní pěst objevovat Itálii, cesta vlastní automobilem z Prahy do Neapoli vám bude trvat asi 15 hodin a najedete asi 1 500 km. Pravděpodobně využijete z velké části nejvýznamnější a nejvytíženější italskou dálnici A1 (známou též jako Autostrada del Sole) která se táhne z Milána právě do Neapole. Kvůli této velké vzdálenosti mnoho turistů raději volí leteckou dopravu, která kromě sezónních charterových letů využívaných cestovními kancelářemi nabízí také pravidelné linky společností Wizz Air a Smart Wings. Let trvá necelé 2 hodiny a ceny s pohybují kolem 2 - 4 tisíc korun za jednosměrnou letenku.

         

 

Foto 1 - Christopher Chan, Foto 2 - ILCE3000, Foto 3 - Alexandra Svatikova

Ubytování v Neapoli

 

Ubytování v Neapoli je obvykle levnější než v Římě nebo severoitalských městech, ale kvalita se může značně lišit. Není výjimečné, že se setkáte s nedostatkem teplé vody, krátkodobými výpadky proudu a horším ložním prádlem nebo ručníky. Také nečekejte velkou vanu u hotelů za rozumnou cenu. Dokonce v ubytovacích kapacitách nejnižší kategorie nemusíte dostat sprchový kout, místo toho budete mít k dispozici pouze odtok uprostřed podlahy. Pro náročnější tedy rozhodně doporučujeme alespoň tří, v lepší případě čtyř nebo pětihvězdičkové hotely, ve kterých se setkáte s plným servisem.

 
 

Počasí v oblasti Naples

Aktualizováno 13/03/2016 00:49přeháňkypřeháňky11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje