Zájezdy Florencie | Zájezd do Florencie

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená ve Florencii

 

Florencie je turisty hojně navštěvovaná pro své četné pamětihodnosti, dobré víno a gastronomii vůbec, v neposlední řadě se jedná o kouzelné místo samo o sobě, které má ducha, vznešenou atmosféru a přátelské obyvatele.

Vybrané zájezdy Toskánsko

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

Doprava do Florencie

 

Florencie je výborně dostupná, protíná ji nejslavnější italská dálnice – Autostrada del Sole (A1), která se táhne italskou botou od severu k jihu. Rozhodnete-li se cestovat letecky, pravděpodobně poletíte na letiště Peretola. Mezinárodní letiště Peretola (FLR) je situováno severozápadním směrem po dálnici A11 směrem na město Prato. Z ČR sem nelétají přímé spoje, lze využít spojů Austrian Airlines nebo Swiss Airlines.

          

Ubytování ve Florencii

 

V turisty tak oblíbeném městě jako je Florencie, nebudete mít žádný problém s nalezením ubytování. Záleží jen na Vašem přání a obnosu, který hodláte utratit. Na výběr budete mít od těch nejlevnějších ubytoven až po luxusní hotely v historických budovách v centru města. Ve většině z nich poznáte tu pravou florentskou atmosférou. Jelikož budete celý den poznávat krásy Florencie, bude pro Vás nejvhodnější vybrat si hotel pouze se snídaní, případně i s večeří. Na Vašich toulkách městem najdete tolik zajímavých restaurací, že by byla škoda vracet se na jídlo do hotelu.

 
 

Počasí v oblasti Florence

Aktualizováno 13/03/2016 00:49polojasnopolojasno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje