Ligurie

italie-bg-header-title.png
     
 

Úvodem o Ligurii

 

Region Ligurie leží v severozápadní části Itálie a hraničí s Franicíí. Ligurie návštěvníky láká především na dechberoucí hory a kopce pokryté nádherně zelenou středomořskou trávou. Téměř ze všech kopců se vám naskytnou výhledy na Ligurské moře. Hlavní doménou je vysoké a členité pobřeží, které nabízí nádherná panoramata. Ligurie je regionem mnoha tváří, kde rozdíly splývají dohromady a vytvaří tak širokou škálu možností, které zde můžete vidět, dělat i ochutnat. Příroda, hory, kultura, zábava a noční život, stačí si jen vybrat. Voda je v této části Středozemního moře nesmírně důležitým rysem prvkem, bez charakteristického skalnatého pobřeží s malými zátokami a plážemi s jemným zlatým pískem by Ligurie nebyla Ligurií.

          

Nejvyhledávanějšími místy jsou Portofino, Santa Margherita Ligure, Rapallo, Sestri Levante se slavnou zátokou Baia del Silenzio (Tichá zátoka) a Chiavari. Mnohá letoviska, která se pyšní velkorysými plážemi a úžasnými scenériemi se v noci mění v živá centra se spoustou možností zábavy a nakupování. Mezi ně patří třeba Sanremo, město květin se slavným hudebním festivalem. Nebo města Bordighera a Alassio, s dlouhými plážem a jemným pískem. Nebo Laigueglia a Varigotti drahokamy na riviéře Riviera di Ponente. Nelze zapomenout na Portovenere, město u ostrova Palmaria, a Lerici s velkolepým středověkým hradem, elegantními vilami a svěžími zahradami.

Vybrané zájezdy Ligurie

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Počasí v oblasti Genoa

Aktualizováno 13/03/2016 00:49polojasnopolojasno13 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje