Tipy na výlety Ischia

italie-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety na Ischii

 

Hlavními atrakcemi Ischie jsou samozřejmě pláže, moře a lázně. Zelená kopcovitá krajina je velmi atraktivní, stejně jako malé rybářské přístavy. Celou dovolenou můžete strávit na výletech na lodi, poznávání ostrova autobusem nebo užíváním si jídla a pití na panoramatických terasách nad mořem. Každopádně se zde však nachází několik konkrétních atrakcí, které stojí za návštěvu, obzvláště pokud zde jste na delší dobu. Největším klenotem je Castello Aragonese u Ischia Ponte. Jedná se o pevnost na vysokém skalnatém ostrůvku, která dominuje okolí a nabízí úžasné výhledy. Prohlídka hradu je velmi zajímavá, kromě expozic a muzea zde najdete i několik kaváren.

          

Foto 1 - Jimmy Harris, Foto 2 - Liv Estberger

Ti, kteří mají zahrady a parky, by rozhodně neměli vynechat zahradu La Mortella. Zahrada leží na úpatí Monte Zaro a je zakomponována do bývalého kamenolomu. Zahrada byla vytvořena designérem Russellem Pagem, jehož cílem bylo vytvořit krajinu, která by navozovala pocit klidu a míru. Je zde více než 800 druhů květin, thajský skleník, fontána, jezírka i kaskády. Zahrada je otevřena veřejnosti od dubna do října v úterky, čtvrtky, soboty a neděle. Orientační vstupné je 10 EUR. Jelikož byla Ischia osídlena řeckými kolonizátory asi v 8. století př. n. l., bylo zde nalezeno mnoho předmětů, které dosvědčují jejich přítomnost. Tyto nálezy jsou umístěny v muzeu Museo Archeologico Pithecusae. Ti, kteří chtějí vidět zdejší vulkanickou přírodu, by měli navštívit fumaroly (kouřové gejzíry) a horké minerální prameny - nejen ty, které jsou součástí lázní.

Vybrané zájezdy Ischia

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

Počasí v oblasti Naples

Aktualizováno 13/03/2016 00:49přeháňkypřeháňky11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje