Dovolená v Rimini

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená v Rimini

 

Rimini je největší letní středisko Itálie a zároveň jedno z největších v Evropě. Velký podíl na tom mají němečtí a další středoevropští turisté. S přilehlými letovisky jako Riccione, Cattolica tvoří dlouhý pás přímořské krajiny zasvěcený letnímu relaxu a zábavě. Centrum Rimini je ověnčeno památkami z římské epochy, stejně jako zde nalezneme památky renesanční. Centrem starého města je náměstí Pizza Cavour s palácem Palazzo del Podesta. Odtud se hvězdicově rozbíhají starobylé uličky dýchající historií. Zřejmě nekrásnější stavbou v Rimini je Tempo Malatestiano, perla renesance. Antické památky ve městě reprezentuje Vítězný oblouk (nejstarší v Itálii) a stařičký most Ponte di Tiberio, jenž je dodnes v provozu. Augustova brána, situovaná na okraji starého města, bývala hlavní branou do města v minulosti. Od ní se rozbíhala tzv. Via principalit, hlavní tepna města, vedoucí na centrální náměstí.

Vybrané zájezdy Rimini

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

 
 

Doprava do Rimini

 

Dostupnost Rimini je výborná, většina českých cestovních kanceláří volí dopravu autobusovou, což znamená kolem 10-12 hodin cesty. Alternativou je i letecká doprava, riminské letiště se nachází blízko města.

          

Ubytování v Rimini

 

Rimini je středisko letní dovolené par excellence, čili nabídka ubytování je více než velkorysá. Vybrat si můžete z široké nabídky apartmánů, které jsou vybaveny pro klasickou letní dovolenou, do nadstandardního vybavení se započítává plně vybavená kuchyň, obývací pokoj a ložnice, apartmány většinou bývají bez ložního prádla. U hotelů je třeba počítat s menšími pokoji, než je zvykem z jižních destinací. Vybavení pokojů se také různí, u 2* hotelu jsou pokoje velmi jednoduché, určitý standard Vám nabídnou 4* hotely.

Počasí v oblasti Rimini

Aktualizováno 13/03/2016 01:15většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje