Dovolená v Rimini

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená v Rimini

 

Rimini je největší letní středisko Itálie a zároveň jedno z největších v Evropě. Velký podíl na tom mají němečtí a další středoevropští turisté. S přilehlými letovisky jako Riccione, Cattolica tvoří dlouhý pás přímořské krajiny zasvěcený letnímu relaxu a zábavě. Centrum Rimini je ověnčeno památkami z římské epochy, stejně jako zde nalezneme památky renesanční. Centrem starého města je náměstí Pizza Cavour s palácem Palazzo del Podesta. Odtud se hvězdicově rozbíhají starobylé uličky dýchající historií. Zřejmě nekrásnější stavbou v Rimini je Tempo Malatestiano, perla renesance. Antické památky ve městě reprezentuje Vítězný oblouk (nejstarší v Itálii) a stařičký most Ponte di Tiberio, jenž je dodnes v provozu. Augustova brána, situovaná na okraji starého města, bývala hlavní branou do města v minulosti. Od ní se rozbíhala tzv. Via principalit, hlavní tepna města, vedoucí na centrální náměstí.

Vybrané zájezdy Rimini

OdDníKamDop.Str.Cena

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

 
 

Doprava do Rimini

 

Dostupnost Rimini je výborná, většina českých cestovních kanceláří volí dopravu autobusovou, což znamená kolem 10-12 hodin cesty. Alternativou je i letecká doprava, riminské letiště se nachází blízko města.

          

Ubytování v Rimini

 

Rimini je středisko letní dovolené par excellence, čili nabídka ubytování je více než velkorysá. Vybrat si můžete z široké nabídky apartmánů, které jsou vybaveny pro klasickou letní dovolenou, do nadstandardního vybavení se započítává plně vybavená kuchyň, obývací pokoj a ložnice, apartmány většinou bývají bez ložního prádla. U hotelů je třeba počítat s menšími pokoji, než je zvykem z jižních destinací. Vybavení pokojů se také různí, u 2* hotelu jsou pokoje velmi jednoduché, určitý standard Vám nabídnou 4* hotely.

Počasí v oblasti Rimini

Aktualizováno 13/03/2016 01:15většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje