Tipy na výlety Rimini | Okolí Rimini

italie-bg-header-title.png
     
 

Tipy na výlety v Rimini

 

Až prozkoumáte 20 kilometrů pláží místní "Sluneční Riviéry" a až Vás omrzí rozsáhlá síť restaurací, kaváren a obchodů, můžete se vydat na prohlídku okolních krás. Můžete navštívit místní lázně, historickou Ravennu, Benátky, nebo 5. nejmenší stát na světě - San Marino.

Nechce-li se Vám cestovat daleko, zkuste místní lázně. Nacházejí se v severovýchodní části města. Naopak v jižní části naleznete čtvrť Miramare s dětským zábavním parkem (Fiabilandia) a s pravým italským trhem.

          

Foto 1 a 3 - Trent Strohm, Foto 2 - fdecomite

Lázeňské město Rimini je strategicky rozložené na plochém břehu v jihovýchodní části Pádské nížiny asi 50 km od historické Ravenny. Ravenna je tím pravým tipem pro milovníky historie. Byzancie Západu, kudy kráčel Dante, či lord Byron. Ravenna patří k historicky nejvýznamnějších místům v Itálii. K návštěvě lákají samozřejmě také nedaleké Benátky.

Hlavním cílem turistů je nedaleké San Marino vzdálené pouhých 25 kilometrů. Tato nejstarší dodnes existující republika je 5. nejmenším státem světa s rozlohou něco maličko přes 60 kilometrů čtverečních. San Marino je průkopníkem v demokratických a státnických principech a co turisty zajímá nejvíce, jedná se o daňový ráj.

Vybrané zájezdy Rimini

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Počasí v oblasti Rimini

Aktualizováno 13/03/2016 01:15většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje