Počasí Milán

italie-bg-header-title.png
     
 

Počasí v Miláně

 

Milán má poměrně vlhké subtropické klima s velkým rozsahem teplot během roku. Milán je přes léto jedním z nejteplejších velkých měst v Evropě, ale v zimě zároveň jedním z nejmrazivějších. Patří také mezi nejvlhčejší evropská města. Nejteplejšími měsíci jsou stejně jako u nás červenec a srpen. V tomto čase se průměrné nejvyšší teploty pohybují málo pod 30 °C. Vysoká vlhkost může v létě vysoké teploty činit poměrně nepříjemnými, proto mnoho turistů často volí k návštěvě červen a září. Léto však přesto zůstává vrcholem sezóny, proto buďte připraveni také na velký nápor v hotelech i stravovacích zařízeních. V Miláně jsou poměrně časté také bouřky.

          

Oproti tomu zima může být v Miláně skutečně mrazivá, obzvláště při jejím vrcholu a v noci. Průměrná maxima jsou v zimě kolem 7 °C, zatímco minima až -4 °C. Jaro a podzim v Miláně jsou relativně mírnými a vlhkými obdobími. Po zimě studené počasí rychle mizí a v březnu průměrné nejvyšší teploty stoupají na 13 °C. V dubnu potom na 17 °C a květnu dokonce na 21 °C. Na podzim se teploty pohybují kolem 18 °C v říjnu až po 11 °C v listopadu. Na podzim i na jaře jsou noční teploty nízké. Prší téměř polovinu dní v měsíci a někdy nejde pouze o lehké přeháňky. V každém případě je jaro o mnoho slunečnější než podzim.

Průměrné teploty v Miláně

Zdroj: http://www.holiday-weather.com/milan/averages/

Vybrané zájezdy Lombardie

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Počasí v oblasti Milan

Aktualizováno 13/03/2016 01:19přeháňkypřeháňky10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje