Dovolená Sardinie | Dovolená na Sardinii

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená na Sardinii

 

Sardinie patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům, a přesto zde nenajdete obludné a obří turistické komplexy. Ostrov si až na severovýchodní část zachovává svou podobu, na některých místech budete mít pocit, jakoby se čas zastavil. Sardinie je ideálním místem pro aktivní dovolenou, pro milovníky sportů, turistiky, golfu i potápění, včetně jeskynních ponorů. Podél pobřeží je na 90 potápěčských lokalit. Příznivci surfování se koncentrují na západním pobřeží, kde vane neustále vítr. V poslední době se také na Sardinii stává vyhledávaným sportem golf. Nejlepší golfová hřiště se nacházejí poblíž luxusních hotelů na pobřeží Costa Smeralda.

Vybrané zájezdy Sardinie

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

 
 

Doprava na Sardínii

 

Nejlepší způsob, jak se na Sardinii dostat je letecká doprava. Vyjde jak časově, tak finančně nejlépe. Zejména charterové lety z Německa Vás přijdou na pár desítek euro. Preferujete-li let z Prahy, obraťte se na některou z českých cestovních kanceláří, které na Sardinii vypravují také charterové lety (pouze v sezóně). Alternativou je let s Alitalií s přestupem buď v Miláně nebo Římě. Na Sardinii jezdí také trajekty, které jsou však dosti nákladné. Obvykle vyplouvají z přístavů Livorno nebo Civitavecchia a míří v drtivé většině do Olbie na severu Sardinie či do Golfo Aranci. Lze se také plavit do Arbataxu nebo Cagliari. Cena i délka plavby se různí podle vzdálenosti, sezónnosti a společnosti. Kupříkladu Livorno-Olbia trvá 10 hodin, Civitavecchia-Olbia 7 hodin (rychlolodí 4,5 hodiny). Civitavecchia - Cagliari cca 12 hodin.

          

Ubytování na Sardinii

 

Síť ubytování je dostatečná, v odlehlejších oblastech se nabízí ubytování v soukromí nebo v malých penzionech. V průměrném tříhvězdičkovém hotelu vyjde noc cca na 30-40 €. To se ovšem netýká luxusní oblasti Costa Smeralda.

Počasí v oblasti Cagliari

Aktualizováno 13/03/2016 03:19skoro jasnoskoro jasno8 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje