Dovolená v Livignu

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená v Livignu

 

Dovolená v oblasti Livigno je dobrou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní lyžování. Místní sjezdovky jsou dobře rozloženy a efektivně spojeny. S dopravou z České republiky není žádný problém, silnice do Livigna jsou v dobrém stavu, proto Vám doporučujeme využít vlastní auto, nebo autobus.

Vybrané zájezdy Livigno

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
 

Doprava a ubytování v Livignu

Doprava

Nejefektivnější cestou, jak se do Livigna dopravit, je silniční trasa: Mnichov – Innsbruck - Svatý Mořic – Zernez – Livigno. Při odbočování do Švýcarska si dávejte pozor, abyste jeli na St. Moritz a nikoli na Sammaun. U města Zernez projedete pětikilometrovým tunelem Munt la Schera (zpoplatněn) a ten Vás elegantně vyvede do livingského údolí. Silniční značení je poměrně husté a síť gastronomických zařízení je perfektní. Nachází se zde na sto restaurací a barů.

Ubytování

Nabídka ubytování je zde bohatá - přes hotely všech cenových kategorií k apartmánům, je zde i několik horských chat pro individuální turisty. Je vhodné si ubytování zamluvit předem, jelikož se jedná o velmi oblíbenou lyžařskou oblast.

Veškerou dopravu po Livignu zajišťují bezplatné skibusy. K dispozici jsou 3 trasy - červená, modrá a žlutá, díky nimž můžete křižovat Livigno dle libosti. Skipasy jsou dvojího typu:

  1. Livigno – platí pro skiareály Mottolino a Carosello,
  2. Alta Valteliina – platí navíc ještě pro skiareály San Colombano, Bormio a Santa Catarina.

Celková lyžařská nabídka čítá 115 kilometrů sjezdových tratí. Sjezdovky se nacházejí na jižním svahu, zvaném Carosello. Jsou výborně značeny podle obtížnosti. Středisko disponuje 10 černými sjezdovkami (11 km), 54 červenými (75 km) a 38 modrými (29 km). 85 kilometrů drah je uměle zasněžováno. Celková hodinová kapacita vleků je úctyhodných 47 000 lyžařů.

Pro běžkaře je upraveno 40 kilometrů svahů. Showboardaři zde také nepřijdou zkrátka, je pro ně nachystána U-rampa a další vyžití. Jsou zde k dispozici dva snowparky, jejichž komplex patří k nejrozsáhlejším a nejdokonalejším areálům tohoto druhu v celých Alpách. Pokud je Vám i toto málo, zkuste lyžování ve volném terénu, skialpinistické trasy nebo paragliding.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje