Dovolená Elba

italie-bg-header-title.png
     

Dovolená na Elbě

 

Elba vždy těžila z komfortu a nástrojů, které byly poskytovány technologiemi a civilizacemi. Přitom však nebyla poškozena příroda, krajina, moře, pobřeží, hory ani lesy. Obyvatelé nikdy nedopustili, aby došlo ke zničení starověkých osad nebo zvyků, které přetrvávají tisíce let. V prostředí křišťálově čistého moře, písečných pláží a zelených zálivů je ostrov plný příjemných překvapení. Najdete zde stinné lesy, rovinaté venkovské oblasti i sluncem zalité pole a sady, kde agáve nebo hrušky zrají k dokonalosti. Jsou zde také malé pobřežní vesničky, které často stále slouží svému původnímu účelu jako útočiště rybářů. Kromě nich se další nachází také v horách, jako pozůstatek pirátských nájezdů z dávné minulosti.

Vybrané zájezdy Elba

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Itálie!

 

 
 

Doprava na Elbu

 

Ostrov je obsluhován pravidelnými leteckými linkami i trajekty a je snadno dosažitelný v každém ročním období. Na samotném ostrově je skvělá hromadná autobusová doprava, která spojuje všechna hlavní města a vesnice. Ti, kteří by spíše preferovali soukromější způsob dopravy, mohou využít místních taxislužeb nebo pronájem automobilů. Velmi preferovanou možností je také na ostrov dorazit vlastním automobilem pomocí trajektu a poté objevovat krásy ostrova na vlastní pěst.

          

Ubytování Elba

 

Síť ubytování je dostatečná, v odlehlejších oblastech se nabízí ubytování v soukromí nebo v malých penzionech. V průměrném tříhvězdičkovém hotelu vyjde noc cca na 30-40 €.

Počasí v oblasti Grosseto

Aktualizováno 13/03/2016 00:54skoro jasnoskoro jasno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje